Rezultati

Rezultati

Mednarodni miting v dvorani

Ljubljana, 12.1.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016835Zupin AgataVEL19987.58
203980Tukhay VladyslavaMASS19997.70
3016436Glojnarič NikaBRE20007.77
4016233Krnc LaraAKR20007.84
5012899Rutar VikaMASS19977.88
016525Keber TaraKRO2001DQ

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1017120Hriberšek LeaMASS20017.85
2016011Meh NeaKLC20027.91
3017178Dolenc NežaTRK20037.99
4015891Omanovič NejaAKR20008.02
506261Komel NatalijaGO20038.05
606776Rus AnaTRK20038.06

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016835Zupin AgataVEL19987.62
2016436Glojnarič NikaBRE20007.76
303980Tukhay VladyslavaMASS19997.78
4012899Rutar VikaMASS19977.82
5016525Keber TaraKRO20017.84
6016233Krnc LaraAKR20007.87
7017120Hriberšek LeaMASS20017.89
8016011Meh NeaKLC20027.93
9017178Dolenc NežaTRK20037.99
1006261Komel NatalijaGO20038.03
11015891Omanovič NejaAKR20008.05
1206776Rus AnaTRK20038.07
13016529Heric VeronikaKLC20008.10
1403069Božič EvaVRH20028.11
15016263Zalokar TinkaraKRKA19988.13
1603482Kodrič AnejaMASS19938.17
1705928Eržen IzabelaMASS20038.18
1806636Vrabec NikaGO20018.22
19016840Vereš NikaAKR20018.23
2001722Mele KajaMASS20038.23
2107618Mermolja MajaGO20038.24
22016620Agrež HanaŽALEC20038.26
230511Šimenc KimMASS20028.27
2405254Breznik NinaAKR20038.27
2505683Logar ŠpelaKRO20038.29
2604711Likar AjdaTRK20038.31
2704456Štorman TejaŽALEC20038.35
28016372Štuhec BarbaraAKR20018.39
2904082Miklavčič TajdaMASS20028.41
30017306Faletič PiaPSČ20028.45
3103923Gregorovič GajaKRO20038.56
320730Kočar KarinTRK20028.58
3304799Longar Lina MarijaKRO20038.66
3405690Rudež TinkaraTRK20028.70
3503107Rajšel KajaKRKA20028.73
3504966Jagrič EmaKLC20038.73
3703047Toplak TiaMASS20038.75
3801502Slapernik TajaADP20048.79
3901021Bajec NežaNAK20018.81
3901641Korasa NikaKRKA20038.81
4104539Kokotec LanaADP20068.81
42016883Peric KristinaADP20008.85
4305326Bokal KlaraKRO20038.88
4404598Ošlaj PiaKRO20009.24
4506909Škerjanc KiaraMASS200420.91
016129Ščančar TamiKLC2000DNS
07674Grmek PatricijaKRO2004DNS
05064Sluga AnaMASS2007DNS
016453Martini BenjaminaMASS1998DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
107618Mermolja MajaGO20038.24
205254Breznik NinaAKR20038.27
30730Kočar KarinTRK20028.58
405690Rudež TinkaraTRK20028.70
506909Škerjanc KiaraMASS200420.91
07674Grmek PatricijaKRO2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016233Krnc LaraAKR20007.87
20511Šimenc KimMASS20028.27
3016372Štuhec BarbaraAKR20018.39
4017306Faletič PiaPSČ20028.45
501021Bajec NežaNAK20018.81
604598Ošlaj PiaKRO20009.24

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
103482Kodrič AnejaMASS19938.17
204711Likar AjdaTRK20038.31
304539Kokotec LanaADP20068.81
4016883Peric KristinaADP20008.85
505326Bokal KlaraKRO20038.88
016453Martini BenjaminaMASS1998DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104456Štorman TejaŽALEC20038.35
204082Miklavčič TajdaMASS20028.41
304799Longar Lina MarijaKRO20038.66
404966Jagrič EmaKLC20038.73
503047Toplak TiaMASS20038.75
601502Slapernik TajaADP20048.79

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105928Eržen IzabelaMASS20038.18
206636Vrabec NikaGO20018.22
301722Mele KajaMASS20038.23
403923Gregorovič GajaKRO20038.56
503107Rajšel KajaKRKA20028.73
601641Korasa NikaKRKA20038.81

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1015891Omanovič NejaAKR20008.05
206776Rus AnaTRK20038.07
303069Božič EvaVRH20028.11
4016840Vereš NikaAKR20018.23
5016620Agrež HanaŽALEC20038.26
605683Logar ŠpelaKRO20038.29

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
103980Tukhay VladyslavaMASS19997.78
2016011Meh NeaKLC20027.93
3017178Dolenc NežaTRK20037.99
406261Komel NatalijaGO20038.03
5016529Heric VeronikaKLC20008.10
6016263Zalokar TinkaraKRKA19988.13

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016835Zupin AgataVEL19987.62
2016436Glojnarič NikaBRE20007.76
3012899Rutar VikaMASS19977.82
4016525Keber TaraKRO20017.84
5017120Hriberšek LeaMASS20017.89
016129Ščančar TamiKLC2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
05064Sluga AnaMASS2007DNS