Rezultati

Rezultati

Mednarodni miting v dvorani

Ljubljana, 12.1.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016613Leban EnejGO19966.93
204118Grkman JureKAM19997.04
3014722Marolt LukaDOM19937.05
404174Benko ŽigaKLC19987.06
504957Šuštaršič MatevžKRKA20017.08
04192Rakić LukaMNE1991DQ

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105347Šterman JurePOM20017.07
200Siljan DavidCRO19947.08
30789Makuc RokAKR20037.18
4018Demšar Filip JakobMASS20007.20
504632Jamnik MaksKRO19977.20
607066Gumilar JernejMASS20037.28

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016613Leban EnejGO19966.95
204118Grkman JureKAM19997.00
304174Benko ŽigaKLC19987.02
404957Šuštaršič MatevžKRKA20017.04
504192Rakić LukaMNE19917.07
6014722Marolt LukaDOM19937.08
700Siljan DavidCRO19947.11
805347Šterman JurePOM20017.13
9018Demšar Filip JakobMASS20007.21
1004632Jamnik MaksKRO19977.23
1107066Gumilar JernejMASS20037.25
120789Makuc RokAKR20037.27
130694Skočir AndrejPSČ20037.30
14015531Silič MaticAKR20007.31
15011722Zupanc JakobTRK19957.31
1602629Plevčak GašperKLC20017.33
1705441Novak TilenKRKA20027.35
18017275Skalar JanTRK20007.36
19015905Šarman Mark AleksanderMASS20037.39
2004028Poličnik NikVRH20007.43
21016607Dowhyj ValentinAKR20017.44
2201825Arnuš MatjažKRO20027.44
23012920Škafar AmbrožTRK20007.45
2407943Breščak MihaGO20037.49
2501645Erpič MaticKRKA20027.53
2604670Bukovec JanKRO20027.54
2706752Kocina RokGO20017.57
2803860Rifelj Tričkovič AnžeOL20017.59
2906941Bartol ErazemKRO20037.59
30016515Pepelnak MarkoKLC20017.60
31017259Ulčar MaksKRO20027.62
3202659Kogovšek BenKRKA20037.66
33017497Guček Matic IanKLC20037.67
3405137Ranković Jenko JanMASS20017.67
350937Duhovnik JanMASS20037.68
36016522Bergant SamoMASS20037.68
370113Hace JakaKRO20037.71
3802761Primc LovrencKRO20027.71
39016315Cvijanović AlenPSČ20017.81
4007800Žepič DomenTRK20027.82
41016387Tušar MihaMASS20017.83
4204857Arsič LukaMASS20037.84
4303888Potočki JakobMASS20047.89
4407902Brodnik LukaMASS20037.91
4507986Pusar MartinMASS20037.94
4601979Rolih TadejKRKA20007.95
4703818Vuga DavidOL20027.98
4807389Vuk Oskar DamijanDOM20038.07
4905764Fele MihaKRO20038.08
5007901Krivec MatejKLC20038.08
5106813Eržen BoštjanMASS19658.09
5208185Starič ŽanKRO20018.15
5306843Maver MatijaNAK20038.31
5406646Kunstek ErikKRKA20018.41
04669Vujić StefanKRO2003DQ
016199Ulčar MaticKRO2000DNS
06278Mandič SamoTRK2000DNS
015768Lipovec NejcMASS2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
10694Skočir AndrejPSČ20037.30
207800Žepič DomenTRK20027.82
305764Fele MihaKRO20038.08
407901Krivec MatejKLC20038.08

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104028Poličnik NikVRH20007.43
204670Bukovec JanKRO20027.54
3016515Pepelnak MarkoKLC20017.60
4016315Cvijanović AlenPSČ20017.81
508185Starič ŽanKRO20018.15
06278Mandič SamoTRK2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1014722Marolt LukaDOM19937.08
207902Brodnik LukaMASS20037.91
307389Vuk Oskar DamijanDOM20038.07
406813Eržen BoštjanMASS19658.09
506843Maver MatijaNAK20038.31
606646Kunstek ErikKRKA20018.41

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
102659Kogovšek BenKRKA20037.66
2017497Guček Matic IanKLC20037.67
3016522Bergant SamoMASS20037.68
403888Potočki JakobMASS20047.89
507986Pusar MartinMASS20037.94
603818Vuga DavidOL20027.98

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
101825Arnuš MatjažKRO20027.44
207943Breščak MihaGO20037.49
30937Duhovnik JanMASS20037.68
4016387Tušar MihaMASS20017.83
504857Arsič LukaMASS20037.84
04669Vujić StefanKRO2003DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1012920Škafar AmbrožTRK20007.45
205137Ranković Jenko JanMASS20017.67
30113Hace JakaKRO20037.71
402761Primc LovrencKRO20027.71
501979Rolih TadejKRKA20007.95
016199Ulčar MaticKRO2000DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
107066Gumilar JernejMASS20037.25
201645Erpič MaticKRKA20027.53
303860Rifelj Tričkovič AnžeOL20017.59
406941Bartol ErazemKRO20037.59
5017259Ulčar MaksKRO20027.62
015768Lipovec NejcMASS2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
10789Makuc RokAKR20037.27
2015531Silič MaticAKR20007.31
302629Plevčak GašperKLC20017.33
405441Novak TilenKRKA20027.35
5017275Skalar JanTRK20007.36
6016607Dowhyj ValentinAKR20017.44

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
104957Šuštaršič MatevžKRKA20017.04
200Siljan DavidCRO19947.11
304632Jamnik MaksKRO19977.23
4011722Zupanc JakobTRK19957.31
5015905Šarman Mark AleksanderMASS20037.39
606752Kocina RokGO20017.57

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016613Leban EnejGO19966.95
204118Grkman JureKAM19997.00
304174Benko ŽigaKLC19987.02
404192Rakić LukaMNE19917.07
505347Šterman JurePOM20017.13
6018Demšar Filip JakobMASS20007.21