Rezultati

člani
60 m
članice
60 m
pionirji U14
Daljina (cona odriva)
pionirke U14
Daljina (cona odriva)
Rezultati

Mednarodni predbožični miting v dvorani

Ljubljana, 16.12.2018

SKUPNO - 60 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
103824Kumar GalOL19997.24
206212Vuga RokOL19977.25
303860Rifelj Tričkovič AnžeOL20017.64
406722Salem GaberŠL20037.69
502709Breitenberger AronMASS20047.95
603818Vuga DavidOL20027.99
707986Pusar MartinMASS20038.07
802303Jesenšek FilipOL19998.12
906100Šter MartinOL20048.17
1008285Križman GregorOL20038.18
1103857Požgaj Svit AnžeOL20038.20
1204829Grm MarkOL20018.23
1307389Vuk Oskar DamijanDOM20038.34
1406079Vuga GregorOL20048.51
1508143Rogelj TimotejMASS20058.85
1606694Novak TimŠL20079.13
1705605Urbančič LukaŠL20079.26
1808303Čelik SvitOL20079.47
1908289Furlan Nerad JureOL20079.64
2004938Prašnikar TaiDOM20079.71
210413Jerič NejcOL20069.85
2200Jerkovič AndražDobro200910.14
2300Bizjan AžbeMPeLj201010.18
2408291Čelik JašaOL200510.33
2508290Furlan Nerad JakaOL201010.57
2600Jurca ErikRJLju201010.66
2700Krašovec SvitVič200910.72
2800Krnec DavidVVoLJ201011.09
2905080Tozon Muršec SimonMASS200711.16
3000Lungmuss MarvinVič200911.17
3108260Rovšnik AmadejMASS200811.60
3200Gruban Pohar ArneŠenLj201012.01
3308296Grmek AndrejOL200912.04
05568Bogovič IzakDOM2004DNS
00Sernec SamuelVič2009DNS
08300Kalan JuvencijOL2007DNS
07052Pacheco EugenioOL2007DNS
06062Grom Tavčer SimonOL2005DNS
07035Podboj MaksOL2006DNS
00Hvastija AžbeDobro2011DNS
06095Mirković SamoOL2005DNS
00Vodopivec MajŠenLj2007DNS
00Žohar AnejŠenLj2012DNS
00Hvastija UrbanDobro2010DNS
00Lazić LukaŠenLj2012DNS
08301Šerko UrošOL2008DNS

po skupinah (1. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Jurca ErikRJLju201010.66
200Krnec DavidVVoLJ201011.09
00Hvastija AžbeDobro2011DNS
00Lazić LukaŠenLj2012DNS
00Žohar AnejŠenLj2012DNS

po skupinah (2. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Bizjan AžbeMPeLj201010.18
208290Furlan Nerad JakaOL201010.57
300Gruban Pohar ArneŠenLj201012.01
00Sernec SamuelVič2009DNS
00Hvastija UrbanDobro2010DNS

po skupinah (3. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
100Jerkovič AndražDobro200910.14
200Krašovec SvitVič200910.72
300Lungmuss MarvinVič200911.17
408260Rovšnik AmadejMASS200811.60
508296Grmek AndrejOL200912.04
08301Šerko UrošOL2008DNS

po skupinah (4. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
108289Furlan Nerad JureOL20079.64
204938Prašnikar TaiDOM20079.71
305080Tozon Muršec SimonMASS200711.16
07052Pacheco EugenioOL2007DNS
08300Kalan JuvencijOL2007DNS
00Vodopivec MajŠenLj2007DNS

po skupinah (5. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
107986Pusar MartinMASS20038.07
208303Čelik SvitOL20079.47
308291Čelik JašaOL200510.33
06062Grom Tavčer SimonOL2005DNS
07035Podboj MaksOL2006DNS
06095Mirković SamoOL2005DNS

po skupinah (6. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
102303Jesenšek FilipOL19998.12
206100Šter MartinOL20048.17
308285Križman GregorOL20038.18
406694Novak TimŠL20079.13
505605Urbančič LukaŠL20079.26
60413Jerič NejcOL20069.85

po skupinah (7. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
103818Vuga DavidOL20027.99
203857Požgaj Svit AnžeOL20038.20
304829Grm MarkOL20018.23
407389Vuk Oskar DamijanDOM20038.34
506079Vuga GregorOL20048.51
608143Rogelj TimotejMASS20058.85

po skupinah (8. skupina) - 60 m , člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
103824Kumar GalOL19997.24
206212Vuga RokOL19977.25
303860Rifelj Tričkovič AnžeOL20017.64
406722Salem GaberŠL20037.69
502709Breitenberger AronMASS20047.95
05568Bogovič IzakDOM2004DNS