Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
Kategorije
M
Moški - skupno
Z
Ženske - skupno
M1
Mlajši Dečki
M2
Dečki
M3
Starejši Dečki
M4
Mladinci
M5
Člani
M6
Mlajši Veterani
M7
Veterani
M8
Starejši Veterani
Z1
Mlajše Deklice
Z2
Deklice
Z3
Starejše Deklice
Z4
Mladinke
Z5
Članice
Z6
Mlajše Veteranke
Z7
Veterani
Z8
Starejše Veteranke
Rezultati
39.Tek na Šmarno goro
Tacen, 6. 10. 2018
M5 - Člani
Uvr.
Št.
Priimek in ime
LR
Država
Klub
K1
K2
Rezultat
1
1
BUGGE Johan
1991
NOR
0:19:39
0:26:31
0:42:33
2
40
DEMATTEIS Bernard
1986
ITA
0:19:38
0:26:11
0:42:43
3
20
NDUNGU Geoffrey Gikuni
1984
KEN
0:19:49
0:26:12
0:42:47
4
19
JANU Jan
1993
CZE
0:19:50
0:26:23
0:42:51
5
5
ABRAHAM Filimon
1992
ERI
0:19:34
0:26:15
0:42:56
6
11
DOUGLAS Andrew
1986
SCO
0:20:06
0:26:57
0:43:30
7
96
BEČAN Timotej
1996
SLO
KGT Papež
0:20:22
0:26:59
0:44:23
8
21
KIRUI Timothy Kimutai
1997
KEN
0:20:11
0:26:58
0:44:37
9
9
ARTHUR Chris
1985
ENG
0:20:39
0:27:41
0:45:12
10
41
DEMATTEIS Martin
1986
ITA
0:20:51
0:28:06
0:45:18
11
13
GOLLAN Ross
1996
SCO
0:21:23
0:28:22
0:46:02
12
10
HANNA Zak
1995
NIR
0:21:22
0:28:26
0:46:06
13
22
KOECH Benard
1989
KEN
0:20:44
0:27:16
0:46:32
14
52
RASCHUPKIN Sergii
1990
UKR
0:21:19
0:28:23
0:46:55
15
94
BREGAR Gašper
1990
SLO
KGT Papež
0:21:35
0:28:24
0:47:03
16
32
LEONI Marco
1990
ITA
GS CSI Morbegno
0:22:09
0:29:04
0:47:14
17
38
COSTA Elia
1985
ITA
G.S. Quantin
0:22:10
0:29:15
0:47:35
18
12
ESPIE James
1991
SCO
0:21:55
0:29:10
0:47:41
19
6
DOMVILLE Rory
1998
ENG
0:21:36
0:29:10
0:47:51
20
42
CAGNATI Luca
1990
ITA
0:21:45
0:28:46
0:47:58
21
66
PLAZNIK Matic
1993
SLO
TK Šm. Naveza
0:22:17
0:29:12
0:47:59
22
7
DAVIDSON Callum
1997
ENG
0:22:12
0:29:15
0:48:14
23
34
ROVEDATTI Guido
1980
ITA
GS CSI Morbegno
0:22:46
0:30:15
0:49:23
24
62
REZAI Bashir
1995
SLO
TK Šm. Naveza
0:22:42
0:30:06
0:49:35
25
14
PRIESTLEY Gary
1988
ENG
0:22:41
0:30:16
0:49:41
26
26
MICALLEF Luke
1989
MLT
Malta team
0:23:03
0:30:04
0:49:54
27
36
Della MINA Davide
1993
ITA
Team Valtellina
0:23:13
0:30:38
0:50:15
28
50
VASILEV Aleksandar
1987
BUL
0:23:32
0:30:52
0:50:30
29
30
TACCHINI Giovanni
1984
ITA
GS CSI Morbegno
0:23:11
0:30:24
0:50:41
30
147
RAKOVEC Mark
1993
SLO
AD Olimpik
0:23:44
0:31:16
0:51:24
31
175
AMBROŽIČ BOJAN
1989
SLO
Grmada
0:23:48
0:32:24
0:51:45
32
192
ŠALL JIRI
1994
CZE
Eleven Run Team
0:23:27
0:31:47
0:52:17
33
187
ŽITNIK URBAN
1986
SLO
0:24:16
0:32:25
0:52:35
34
27
AZZOPARDI Stefan
1982
MLT
Malta team
0:24:18
0:32:14
0:52:54
35
162
RAK GAŠPER
1979
SLO
0:24:02
0:32:10
0:53:10
36
95
BOŽIČ Aljaž
1996
SLO
KGT Papež
0:24:25
0:31:48
0:53:14
37
31
BULANTI Fabio
1994
ITA
GS CSI Morbegno
0:25:12
0:32:46
0:54:08
38
138
MATIJA Gregor
1998
SLO
KK Bled
0:24:28
0:33:47
0:54:11
39
173
MARETIĆ MARIJAN
1984
CRO
AK Solin
0:24:54
0:33:09
0:57:26
40
144
POTOČNIK Uroš
1988
SLO
ŠKD Mekinje
0:27:14
0:36:09
0:59:00
41
191
GORENC ALEŠ
1979
SLO
0:27:16
0:35:59
0:59:03
42
157
VIVOD Jernej
1994
SLO
0:26:27
0:34:54
0:59:15
43
90
RAZPOTNIK Simon
1986
SLO
KGT Papež
0:26:59
0:35:59
0:59:19
44
108
BERGANT Matic
1991
SLO
ŠD Koloka
0:28:03
0:36:55
1:01:18
45
180
SIMONČIČ SIMON
1982
SLO
0:28:35
0:37:40
1:01:53
46
178
MIHELIČ BLAŽ
1982
SLO
Pub Crawlers
0:28:10
0:37:04
1:02:26
47
182
MOČIVNIK JURE
1979
SLO
Ljubljana
0:28:31
0:37:38
1:02:56
48
181
BELEC NEJC
1998
SLO
Poljčane
0:30:03
0:39:27
1:03:53
49
195
BITENC JURE
1987
SLO
Mezare
0:28:34
0:38:43
1:04:07
50
203
ZOUBEK BLAŽ
1988
SLO
0:29:56
0:39:26
1:05:09
51
130
KUTOŠA David
1979
SLO
0:29:38
0:41:20
1:06:36
52
201
ZOUBEK MIHA
1984
SLO
0:30:46
0:39:58
1:07:10
53
153
TACAR Pino
1995
SLO
0:31:47
0:41:51
1:08:34
54
196
KERŠMANC JERNEJ
1985
SLO
Formatisk
0:33:47
0:43:57
1:12:49
55
93
DOLINŠEK David
1981
SLO
KGT Papež
0:35:26
0:47:09
1:17:24
56
204
ZOUBEK JURE
1982
SLO
0:39:52
0:53:26
1:30:16
57
202
LE BIHAN NICOLAS
1982
FRA
0:38:27
DNF