Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
Kategorije
M
Moški - skupno
Z
Ženske - skupno
M1
Mlajši Dečki
M2
Dečki
M3
Starejši Dečki
M4
Mladinci
M5
Člani
M6
Mlajši Veterani
M7
Veterani
M8
Starejši Veterani
Z1
Mlajše Deklice
Z2
Deklice
Z3
Starejše Deklice
Z4
Mladinke
Z5
Članice
Z6
Mlajše Veteranke
Z7
Veterani
Z8
Starejše Veteranke
Rezultati
39.Tek na Šmarno goro
Tacen, 6. 10. 2018
M - Moški - skupno
Uvr.
Št.
Priimek in ime
LR
Država
Klub
K1
K2
Rezultat
Kat/#
1
1
BUGGE Johan
1991
NOR
0:19:39
0:26:31
0:42:33
M5/1
2
40
DEMATTEIS Bernard
1986
ITA
0:19:38
0:26:11
0:42:43
M5/2
3
20
NDUNGU Geoffrey Gikuni
1984
KEN
0:19:49
0:26:12
0:42:47
M5/3
4
19
JANU Jan
1993
CZE
0:19:50
0:26:23
0:42:51
M5/4
5
5
ABRAHAM Filimon
1992
ERI
0:19:34
0:26:15
0:42:56
M5/5
6
11
DOUGLAS Andrew
1986
SCO
0:20:06
0:26:57
0:43:30
M5/6
7
96
BEČAN Timotej
1996
SLO
KGT Papež
0:20:22
0:26:59
0:44:23
M5/7
8
21
KIRUI Timothy Kimutai
1997
KEN
0:20:11
0:26:58
0:44:37
M5/8
9
98
CVET Miran
1968
SLO
KGT Papež
0:20:28
0:27:35
0:45:07
M7/1
10
9
ARTHUR Chris
1985
ENG
0:20:39
0:27:41
0:45:12
M5/9
11
41
DEMATTEIS Martin
1986
ITA
0:20:51
0:28:06
0:45:18
M5/10
12
4
TEKLAY Azarya
1978
ERI
0:21:21
0:28:22
0:45:59
M6/1
13
13
GOLLAN Ross
1996
SCO
0:21:23
0:28:22
0:46:02
M5/11
14
10
HANNA Zak
1995
NIR
0:21:22
0:28:26
0:46:06
M5/12
15
22
KOECH Benard
1989
KEN
0:20:44
0:27:16
0:46:32
M5/13
16
52
RASCHUPKIN Sergii
1990
UKR
0:21:19
0:28:23
0:46:55
M5/14
17
94
BREGAR Gašper
1990
SLO
KGT Papež
0:21:35
0:28:24
0:47:03
M5/15
18
32
LEONI Marco
1990
ITA
GS CSI Morbegno
0:22:09
0:29:04
0:47:14
M5/16
19
39
COSTA Isacco
1999
ITA
G.S. Quantin
0:22:03
0:28:55
0:47:16
M4/1
20
38
COSTA Elia
1985
ITA
G.S. Quantin
0:22:10
0:29:15
0:47:35
M5/17
21
12
ESPIE James
1991
SCO
0:21:55
0:29:10
0:47:41
M5/18
22
6
DOMVILLE Rory
1998
ENG
0:21:36
0:29:10
0:47:51
M5/19
23
42
CAGNATI Luca
1990
ITA
0:21:45
0:28:46
0:47:58
M5/20
24
66
PLAZNIK Matic
1993
SLO
TK Šm. Naveza
0:22:17
0:29:12
0:47:59
M5/21
25
7
DAVIDSON Callum
1997
ENG
0:22:12
0:29:15
0:48:14
M5/22
26
34
ROVEDATTI Guido
1980
ITA
GS CSI Morbegno
0:22:46
0:30:15
0:49:23
M5/23
27
62
REZAI Bashir
1995
SLO
TK Šm. Naveza
0:22:42
0:30:06
0:49:35
M5/24
28
14
PRIESTLEY Gary
1988
ENG
0:22:41
0:30:16
0:49:41
M5/25
29
26
MICALLEF Luke
1989
MLT
Malta team
0:23:03
0:30:04
0:49:54
M5/26
30
107
ALIČ Simon
1971
SLO
ŠD Nanos
0:22:52
0:30:15
0:50:05
M6/2
31
36
Della MINA Davide
1993
ITA
Team Valtellina
0:23:13
0:30:38
0:50:15
M5/27
32
50
VASILEV Aleksandar
1987
BUL
0:23:32
0:30:52
0:50:30
M5/28
33
30
TACCHINI Giovanni
1984
ITA
GS CSI Morbegno
0:23:11
0:30:24
0:50:41
M5/29
34
147
RAKOVEC Mark
1993
SLO
AD Olimpik
0:23:44
0:31:16
0:51:24
M5/30
35
175
AMBROŽIČ BOJAN
1989
SLO
Grmada
0:23:48
0:32:24
0:51:45
M5/31
36
59
ŠPANRING Klemen
2002
SLO
AD Slovenska Bistrica
0:23:08
0:30:39
0:52:01
M4/2
37
192
ŠALL JIRI
1994
CZE
Eleven Run Team
0:23:27
0:31:47
0:52:17
M5/32
38
174
DUKA MARINKO
1977
CRO
AK Solin
0:24:10
0:32:51
0:52:34
M6/3
39
187
ŽITNIK URBAN
1986
SLO
0:24:16
0:32:25
0:52:35
M5/33
40
57
STRNAD Simon
1967
SLO
ŠD Nanos
0:25:17
0:32:47
0:52:42
M7/2
41
35
BONGIO Fabio
1972
ITA
GS CSI Morbegno
0:24:13
0:31:53
0:52:44
M6/4
42
158
VIVOD Milan
1966
SLO
0:24:23
0:32:12
0:52:53
M7/3
43
27
AZZOPARDI Stefan
1982
MLT
Malta team
0:24:18
0:32:14
0:52:54
M5/34
44
162
RAK GAŠPER
1979
SLO
0:24:02
0:32:10
0:53:10
M5/35
45
95
BOŽIČ Aljaž
1996
SLO
KGT Papež
0:24:25
0:31:48
0:53:14
M5/36
46
28
MIYACHI Fujio
1978
JPN
0:24:57
0:33:29
0:53:54
M6/5
47
82
HREN Tine
1999
SLO
TK Šm. Naveza
0:24:30
0:32:17
0:54:03
M4/3
48
33
MANENTI Mauro
1972
ITA
GS CSI Morbegno
0:25:00
0:32:46
0:54:08
M6/6
48
31
BULANTI Fabio
1994
ITA
GS CSI Morbegno
0:25:12
0:32:46
0:54:08
M5/37
50
138
MATIJA Gregor
1998
SLO
KK Bled
0:24:28
0:33:47
0:54:11
M5/38
51
198
JUVAN MIHA
1975
SLO
ŠD Metek
0:24:35
0:32:56
0:54:29
M6/7
52
60
LUZNAR Aljaž
2002
SLO
ŠD Tabor Žiri
0:24:49
0:32:48
0:54:54
M4/4
53
167
TRPIN SINDI
1978
SLO
AD Olimpik
0:25:04
0:33:20
0:54:56
M6/8
54
161
BREGAR Metod
1969
SLO
KGT Papež
0:25:03
0:32:58
0:55:09
M6/9
55
3
STITZ Andreas
1967
AUT
0:25:06
0:34:23
0:55:21
M7/4
56
88
SUŠNIK Rok
2001
SLO
KGT Papež
0:25:29
0:33:34
0:55:57
M4/5
57
89
AVBELJ Domen
1999
SLO
KGT Papež
0:25:36
0:33:36
0:56:10
M4/6
58
78
TRONTELJ Luka
1999
SLO
TK Šm. Naveza
0:26:10
0:34:16
0:56:26
M4/7
59
87
URŠIČ Nejc
2001
SLO
KGT Papež
0:25:45
0:33:45
0:56:48
M4/8
60
73
KRNC Matjaž
1974
SLO
TK Šm. Naveza
0:26:25
0:34:19
0:56:51
M6/10
61
173
MARETIĆ MARIJAN
1984
CRO
AK Solin
0:24:54
0:33:09
0:57:26
M5/39
62
183
KOCJANČIČ PRIMOŽ
1978
SLO
0:26:19
0:34:37
0:57:33
M6/11
63
54
MRAZ Zdenko
1967
SLO
0:26:15
0:34:18
0:57:36
M7/5
64
151
ŠTIGLIC Boštjan
1971
SLO
0:26:24
0:35:04
0:57:41
M6/12
65
37
RUFFONI Amos
1976
ITA
GP Santi Nuova Olonio
0:26:34
0:35:37
0:58:02
M6/13
66
125
KRAŠOVEC Dušan
1967
SLO
AK Sevnica
0:27:03
0:35:22
0:58:06
M7/6
67
179
TROBIŠ BOŠTJAN
1975
SLO
Gednep d.o.o.
0:26:56
0:36:04
0:58:40
M6/14
68
144
POTOČNIK Uroš
1988
SLO
ŠKD Mekinje
0:27:14
0:36:09
0:59:00
M5/40
69
191
GORENC ALEŠ
1979
SLO
0:27:16
0:35:59
0:59:03
M5/41
70
157
VIVOD Jernej
1994
SLO
0:26:27
0:34:54
0:59:15
M5/42
71
90
RAZPOTNIK Simon
1986
SLO
KGT Papež
0:26:59
0:35:59
0:59:19
M5/43
72
116
GALIN Bojan
1958
SLO
ŠKD Mekinje
0:27:38
0:35:55
0:59:50
M8/1
73
108
BERGANT Matic
1991
SLO
ŠD Koloka
0:28:03
0:36:55
1:01:18
M5/44
74
170
NAPAST FRANČIŠEK
1974
SLO
0:28:36
0:37:45
1:01:20
M6/15
75
180
SIMONČIČ SIMON
1982
SLO
0:28:35
0:37:40
1:01:53
M5/45
76
178
MIHELIČ BLAŽ
1982
SLO
Pub Crawlers
0:28:10
0:37:04
1:02:26
M5/46
77
182
MOČIVNIK JURE
1979
SLO
Ljubljana
0:28:31
0:37:38
1:02:56
M5/47
78
171
ŠEBENIK MARJAN
1967
SLO
Team Grmada
0:29:26
0:39:01
1:03:22
M7/7
79
181
BELEC NEJC
1998
SLO
Poljčane
0:30:03
0:39:27
1:03:53
M5/48
80
195
BITENC JURE
1987
SLO
Mezare
0:28:34
0:38:43
1:04:07
M5/49
81
203
ZOUBEK BLAŽ
1988
SLO
0:29:56
0:39:26
1:05:09
M5/50
82
111
ČERNE Andrej
1969
SLO
0:29:12
0:39:46
1:05:16
M6/16
83
120
JERČIČ Vasja
1972
SLO
0:30:22
0:40:11
1:05:50
M6/17
84
193
HOČEVAR PRIMOŽ
1972
SLO
Meg d.o.o.
0:30:16
0:40:07
1:06:03
M6/18
85
155
TROBEC Marjan
1969
SLO
ŠD Divji zajci
0:30:24
0:40:54
1:06:33
M6/19
86
130
KUTOŠA David
1979
SLO
0:29:38
0:41:20
1:06:36
M5/51
87
141
PAPIČ Milivoj
1956
SLO
KD LPP
0:30:01
0:40:33
1:06:47
M8/2
88
201
ZOUBEK MIHA
1984
SLO
0:30:46
0:39:58
1:07:10
M5/52
89
74
VREČAR Branko
1966
SLO
TK Šm. Naveza
0:31:10
0:41:29
1:07:53
M7/8
90
153
TACAR Pino
1995
SLO
0:31:47
0:41:51
1:08:34
M5/53
91
200
MACUH PETER
1961
SLO
Team Grmada
0:32:00
0:41:48
1:08:51
M7/9
92
97
SRŠEN Rajko
1962
SLO
KGT Papež
0:30:58
0:40:52
1:09:16
M7/10
93
117
GLOGOVŠEK Robert
1972
SLO
0:31:08
0:42:00
1:09:37
M6/20
94
186
MARSIMOVIĆ VITOMIR
1958
SLO
Adria Transport
0:33:12
0:43:25
1:11:57
M8/3
95
150
ŠIPEC Robert
1966
SLO
0:32:19
0:42:02
1:12:16
M7/11
96
196
KERŠMANC JERNEJ
1985
SLO
Formatisk
0:33:47
0:43:57
1:12:49
M5/54
97
194
CVELBAR IGOR
1963
SLO
Akademski alpinistični odsek
0:32:22
0:41:42
1:13:04
M7/12
98
127
KUTNJAK Leon
1972
SLO
0:33:08
0:44:28
1:13:20
M6/21
99
123
KNAVS Anton
1956
SLO
Kljuka
0:34:22
0:44:37
1:13:37
M8/4
100
176
DERGANC ANTON
1952
SLO
RK Revoz NM
0:33:44
0:44:42
1:13:57
M8/5
1
2