Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2007 in 2008

Slovenska Bistrica, 20.1.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 50 m , Pionirke - 11 (2007)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1425651Pangerc TiaKAK20077.68
2915100Vehovar EmaMASS20077.68
31616697Sekne HanaTRK20077.78
4485096Štefan EmaKLC20077.87
51774498Vignjević EvaŽALEC20077.87

FINALE po skupinah (2. skupina) - 50 m , Pionirke - 11 (2007)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1183118Marzidovšek LaraASB20077.98
2974932Blažič MancaOL20078.01
31106155Ropoša SaraPMB20078.08
41005617Janža KlaraPAN20078.13
5206353Petek LeaASB20078.24

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 50 m , Pionirke - 11 (2007)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1425651Pangerc TiaKAK20077.76
2915100Vehovar EmaMASS20077.80
31616697Sekne HanaTRK20077.84
41774498Vignjević EvaŽALEC20077.86
5485096Štefan EmaKLC20077.88
6974932Blažič MancaOL20078.00
7183118Marzidovšek LaraASB20078.04
8206353Petek LeaASB20078.11
91106155Ropoša SaraPMB20078.12
101005617Janža KlaraPAN20078.13
111756627Stepišnik NežaŽALEC20078.24
12476316Stožir LanaKLC20078.26
13220Sorčan LeelooBISLj20078.49
14993859Troha LinaOL20078.59
151456560Ferfolja NežaŠPELA20078.63
16297373Čarga MancaBOV20078.66
171746187Miklaužič GajaŽALEC20078.68
18987029Radoš EmanuelaOL20078.91
191277358Hebar TejaPT20079.32
287374Cernatič LanaBOV2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 50 m , Pionirke - 11 (2007)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11774498Vignjević EvaŽALEC20077.86
2485096Štefan EmaKLC20077.88
3993859Troha LinaOL20078.59
41456560Ferfolja NežaŠPELA20078.63
287374Cernatič LanaBOV2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 50 m , Pionirke - 11 (2007)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11756627Stepišnik NežaŽALEC20078.24
2476316Stožir LanaKLC20078.26
3220Sorčan LeelooBISLj20078.49
4987029Radoš EmanuelaOL20078.91
51277358Hebar TejaPT20079.32

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 50 m , Pionirke - 11 (2007)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1425651Pangerc TiaKAK20077.76
2974932Blažič MancaOL20078.00
3206353Petek LeaASB20078.11
41106155Ropoša SaraPMB20078.12
51746187Miklaužič GajaŽALEC20078.68

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 50 m , Pionirke - 11 (2007)

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1915100Vehovar EmaMASS20077.80
21616697Sekne HanaTRK20077.84
3183118Marzidovšek LaraASB20078.04
41005617Janža KlaraPAN20078.13
5297373Čarga MancaBOV20078.66